Rodzicu, już niedługo rozpoczęcie roku szkolnego - 2014/2015 - przygotuj swoje dziecko już dziś.

Wykaz podręczników  na stronie kliknij - podręczniki

*******************************************************************************************************************************************************

Skorzęcin - informacja

INFORMACJA o wyjeździe do Skorzęcina i Warszawy

Wyjazd do Skorzęcina w dniu 21 sierpnia 2014r. (czwartek) o godz. 8.00 z parkingu przy Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim. Powrót w sobotę tj. 23 sierpnia br. w późnych godz. wieczornych.

Uczestnicy wyjazdu powinni zabrać ze sobą: śpiwór lub pościel na poduszkę, kołdrę, prześcieradło, suchy prowiant na drogę, odzież przeciwdeszczową, zmienne obuwie, stroje plażowe, ręczniki.
Wszelkie formalności oraz nr kontaktowe będą załatwiane w czwartek przed wyjazdem. Podczas wyjazdu opiekę pełnić będą: p. Albin Bednarczyk – wicedyrektor szkoły, p. Jolanta Marszał i p. Izabella Sowa - nauczyciele tutejszej szkoły. W programie wyjazdu planowane jest zwiedzanie Gniezna oraz Muzeum Powstania Warszawskiego, a także wejście na Stadion Narodowy.
Jesteś tutaj: Start Nasza Szkoła Wydarzenia Skorzęcin - informacja